Virtuele deelnemerslijst

De Zilveren Bal 2023

Voor de actuele stand van zaken omtrent de deelnemerslijst van De Zilveren Bal 2023 verwijzen we je graag naar de inschrijfpagina op schaatsen.nl.

Op basis van de selectiecriteria van De Zilveren Bal en de actuele klassementen en ranglijsten is onderstaande lijst samengesteld voor de deelnemers van De Zilveren Bal 2023. Let op! Deze virtuele deelnemerslijst is aan veranderingen onderhevig zolang de deadlines van de selectiecriteria niet bereikt zijn. De lijst wordt regelmatig bijgewerkt aan de hand van nieuwe uitslagen binnen de selectiecriteria. 

Categorie Omschrijving Dames Heren
1 Internationale deelnemers (X = max. 12) X X
2 Nederlandse deelnemers groep 1
Op basis van 100m VANTAGE ranglijst (NL tijden tot 01-01-2023) en 100m openingen bij WCKT en NK Sprint & Allround (senioren)
15 15
3 Nederlandse deelnemers groep 2
Op basis van 100m VANTAGE ranglijst (NL tijden tot 12-02-2023) en 100m openingen bij WCKT, NK Sprint & Allround (senioren) en NK Afstanden (senioren)
16-X 16-X
4 Wildcards 2 2
Totaal aantal deelnemers 33 33
5 Reserve 14 14

Download hier de volledige selectiecriteria.

Legenda: groen = aangemeld | oranje = gekwalificeerd | rood = afgemeld

Laatste update: 25 januari 2023

Dames

# Naam Snelste tijd Categorie
1 Dione Voskamp 10,34 2
2 Femke Kok 10,48 2
3 Marit van Beijnum 10,56 2
4 Jutta Leerdam 10,57 2
5 Sacha van der Weide 10,62 2
6 Naomi Verkerk 10,62 2
7 Jildou Hoekstra 10,63 2
8 Marrit Fledderus 10,65 2
9 Helga Drost 10,67 2
10 Michelle de Jong 10,67 2
11 Isabel Grevelt 10,68 2
12 Anna Boersma 10,75 2
13 Esmé Stollenga 10,77 2
14 Pien Hersman 10,78 2
15 Ramona Westerhuis 10,82 2
16 Maud Lugters 10,87 3
17 Sylke Kas 10,88 3
18 Antoinette Rijpma-de Jong 10,90 3
19 Amber Duizendstraal 10,94 3
20 Martine Ripsrud (NOR) 1
21 Julie Nistad Samsonsen (NOR) 1
22 Sanneke de Neeling 10,94 3
23 Elisa Dul 10,96 3
24 Lotte Groenen 10,97 3
25 Pien Smit 10,98 3
26 Marijke Groenewoud 10,99 3
27 Chloé Hoogendoorn 11,01 3
28 Yasmine Bouaziz 11,01 3
29 Jillian Knook 11,05 3
30 Myrthe de Boer 11,08 3
31 Anne Plat 11,08 3
32 Amy van der Meer 11,11 3
33 Robin Groot 11,12 3

Heren

# Naam Snelste tijd Categorie
1 Stefan Westenbroek 9,58 2
2 Merijn Scheperkamp 9,72 2
3 Janno Botman 9,72 2
4 Sebas Diniz 9,76 2
5 Dai Dai N’tab 9,77 2
6 Tijmen Snel 9,83 2
7 Kai Verbij 9,83 2
8 Thomas Geerdinck 9,88 2
9 Mats Siemons 9,89 2
10 Hein Otterspeer 9,90 2
11 Rem de Hair 9,92 2
12 Armand Broos 9,93 2
13 Gijs Kamp 9,96 2
14 Gijs Esders 9,97 2
15 Kayo Vos 9,97 2
16 Elwin Jongman 9,97 3
17 Pim Stuij 9,98 3
18 Kjeld Nuis 10,00 3
19 Joep Wennemars 10,01 3
20 Bjørn Magnussen (NOR) 1
21 Cooper McLeod (USA) 1
22 Pål Myhren Kristensen (NOR) 1
23 Thomas Krol 10,02 3
24 Mika van Essen 10,03 3
25 Tim Prins 10,04 3
26 Serge Yoro 10,06 3
27 Jim Dhore 10,07 3
28 Louis Hollaar 10,08 3
29 Thomas Krol 10,09 3
30 Tim Broere 10,09 3
31 Johan Talsma 10,09 3
32 Sven Kemp 10,13 3
33 Joost van Dobbenburg 10,13 3