Virtuele deelnemerslijst

Op basis van de selectiecriteria van De Zilveren Bal en de actuele klassementen en ranglijsten is onderstaande lijst samengesteld. Let op! Deze virtuele deelnemerslijst is aan veranderingen onderhevig zolang de deadlines van de selectiecriteria niet bereikt zijn. De lijst wordt wekelijks bijgewerkt aan de hand van nieuwe uitslagen binnen de selectiecriteria.

DamesRangHeren
Moniek Klijnstra1. Sprint LeagueThijmen Polman
Floor van den Brandt2. Sprint LeagueRemon van de Velde
Anna Boersma3. Sprint LeagueTim Hoogkamer
Naomi Weeland4. Sprint LeagueCalvin van Klink
Dione Voskamp5. Sprint LeagueStef Brandsen
Anne Plat6. Sprint LeagueKevin Schelling
Nienke Kleinsman7. Sprint LeagueJan Hein Verhoef
Anice Das8. Sprint LeagueJoep Kalverdijk
Katja Franzen (GER)9. InternationaalNico Ihle (GER)
Andżelika Wójcik (POL)10. InternationaalHendrik Dombek (GER)
Konami Soga (JPN)11. InternationaalFloris Root (AUT)
Anouk Karel12. Internationaal/aanvulLaurent Debreuil (CAN)
Bo van der Werff13. Internationaal/aanvulDaniel Greig (AUS)
Tessa Boogaard14. Internationaal/aanvulGijs Esders
Suzanne Schulting15. Internationaal/aanvulMartijn van Oosten
Sanne van der Schaar16. Internationaal/aanvulNiek Deelstra
Isabel Grevelt17. Internationaal/aanvulStefan Westenbroek
Carlijn Achtereekte18. Internationaal/aanvulThomas Krol
Janine Smit19. NederlandsRonald Mulder
Letitia de Jong20. NederlandsDai Dai Ntab
Jutta Leerdam21. NederlandsMichel Mulder
Lina Miedema22. NederlandsJesper Hospes
Femke Kok23. NederlandsJan Smeekens
Femke Beuling24. NederlandsAron Romeijn
Sanneke de Neeling25. NederlandsKai Verbij
Naomi Verkerk26. NederlandsGerben Jorritsma
Isabelle van Elst27. NederlandsKjeld Nuis
Michelle de Jong28. NederlandsLennart Velema
Esmé Stollenga29. NederlandsJoost Born
Helga Drost30. NederlandsHein Otterspeer
31. Aanwijsplek
32. Aanwijsplek
33. Aanwijsplek
Manouk van Tol34. Reserve 1Tom Kant
Maud Lugters35. Reserve 2Pim Schipper
Danouk Bannink36. Reserve 3Thijs Govers
Elisa Dul37. Reserve 4Sebas Deniz
Roxanne van Hemert38. Reserve 5Tijmen Snel
Robin Groot39. Reserve 6Thomas Geerdinck
Lotte van Beek40. Reserve 7Mika van Essen
Aveline Hijlkema41. Reserve 8Janno Botman
Marijke Groenewoud42. Reserve 9Tjerk de Boer
Lataesha Narain43. Reserve 10Joost van Dobbenburgh
Annebet Dekker44. Reserve 11Rolf Haaze
Marit Steunenberg45. Reserve 12Hille Drenth
Esther Kiel46. Reserve 13Jens Hoekstra
Marit Fledderus47. Reserve 14AJelmer Pluijgers
47. Reserve 14BWesly Dijs